Rezultati studentske evaluacije

Statistički izveštaji

Ocene kvaliteta studijskih programa, studijskih predmeta, nastavnika i saradnika
 
 
 
 

Još od osnivanja Škole 1993. godine, u cilju permanentnog unapređivanja kvaliteta nastave, u Školi se redovno prate stavovi i mišljenja studenata u vezi svih činilaca koji mogu doprineti poboljšanju procesa nastave i rada.

Anketiranjem studenata o kvalitetu rada Škole i studijskih programa, Škola obezbeđuje značajnu ulogu studenata u procesu obezbeđenja kvaliteta. Učešće studenata u ocenjivanju i osiguranju kvaliteta studijskih programa se ostvaruje putem anketa, namenjenih aktuelnim studentima (na kraju svakog semestra) i diplomiranim studentima (na kraju školovanja), kojima se ispituju stavovi i mišljenja studenata (studentska evaluacija nastave).

Sa rezultatima ankete menadžment Škole i nastavno osoblje se redovno upoznaju na sednicama Nastavno-stručnog veća Škole, a u vezi konkretnih stavova donose se i odgovarajuće odluke, sa ciljem unapređenja rada.

 

Studijski program Ekonomija - Osnovne studije

Studijski program Ekonomija (studije na daljinu) - Osnovne studije

Studijski program Menadžment - Osnovne studije

Studijski program Poslovna informatika - Osnovne studije

Studijski program Turizam i ugostiteljstvo - Osnovne studije
 
 
Učenje na daljinu