parallax background

Biblioteka

Škola raspolaže odlično opremljenom bibliotekom, koja je osnovana sa ciljem da neposredno pomaže obavljanju obrazovnih, naučno-istraživačkih, stručnih i kulturnih zadataka Škole.


 

Radno vreme biblioteke

  • 08h - 17h

Biblioteka studentima obezbeđuje bogat izbor dodatne literature neophodne za pripremu ispita, izradu seminarskih, projektnih i završnih radova, pored udžbenika koje studenti dobijaju za svaki predmet tokom svih godina studiranja.

Konstantan rad Škole na pribavljanju najkvalitetnije literature za svoje studente obezbeđuje siguran napredak i usavršavanje na polju menadžmenta, ekonomije, turizma i ugostiteljstva i poslovne informatike.

 

Pristup internetu

U čitaonici biblioteke obezbeđen je bežični pristup Internetu.

Knjižni fond

Knjižni fond Biblioteke danas čini oko 2500 naslova.