Osnovne studije

Školske 1995/96. godine diplomirala je prva generacija studenata na osnovnim studijama Škole. Do sada su školovanje završile 23 generacije studenata osnovnih studija i diplomiralo je preko 3600 studenata.

Završetkom osnovnih studija studenti stiču 180 ESPB i zvanje strukovni menadžer, strukovni ekonomista, strukovni poslovni informatičar ili strukovni ekonomista u oblasti turizma i ugostiteljstva.

Generacije diplomiranih studenata

Više od tri hiljade diplomiranih studenata

prva-generacija-visoka-poslovna-skola-strukovnih-studija-krusevac21-generacija-visoka-poslovna-skola-strukovnih-studija-krusevac

Specijalističke studije

Prva generacija studenata na specijalističkim strukovnim studijama diplomirala je školske 2010/2011. godine. Do sada je školovanje u Školi završilo 8 generacija studenata specijalističkih studija, a ukupno je do sada diplomiralo preko 150 studenata.

Završetkom specijalističkih studija studenti stiču 60 ESPB i zvanje strukovni menadžer specijalista, sa naznakom da su studije završene učenjem na daljinu.

Generacija diplomiranih studenata

Više od stopedeset diplomiranih studenata